Valitut tarvikkeet
Tuotekuvaus
TietokonetarvikkeetKuulokkeet & ÄäniGaming headsetitLangattomat Razer
- Langaton headset
- Tuki 7.1 surround-äänelle
- Pelaajille ja työmatkalaisille
- Joustava yhteys 2.4GHz:n ja Bluetoothin kautta
- 16,8 miljoonaa väriä RGB-valaistuksessa
Tuotenumero
Tuotenumeromme: 32877
Valmistajan tuotenumero: RZ04-05220200-R3M1
Tietoa tuotemerkistä
Razer – Kolmipäinen käärme ja vihreä väri tai Chroma-valaistus ovat asioita, jotka melkein kaikki pelaajat tunnistavat. Razer on yksi pelialan tunnetuimmista tuotemerkeistä, eikä aivan suotta. Alaa esille tuoneiden ja lukemattomia palkintoja vuosien varrella voittaneiden innovatiivisten tuotteiden pitkä historia osoittaa yhä uudelleen, miksi se kuuluu pelialan kärkinimiin.
Razerilla on yksi maailman laajimmista pelituotevalikoimista ja jokaisessa segmentissä on vähintään yksi tuote. Suurien koneiden avulla sillä on mahdollisuus tutkia, kehittää ja tuottaa korkealaatuisia tuotteita. Jos etsit tuotetta, joka ei tuota pettymystä, Razer on sinun valintasi.
Tekniset tiedot
Akku
| Akun kesto | 70 h |
Liitäntä
| Liitäntä | 2.4GHz, Bluetooth, USB |
| Langaton | Kyllä |
| Yhteensopivuus | Android, iOS, MAC, Nintendo Switch, PC, PS5 |
Mikrofonin
| Taajuusalue | 100-10000 Hz |
| Herkkyys | 42 dB |
| Mikrofonityyppi | Unidirectional |
| Irrotettava | Joo |
Mitat & paino
| Paino | 285 g |
Ominaisuudet
| Kaiutinelementti | 40 mm |
| Akustinen rakenne | Suljettu |
| Muodossa tekijä | Over-ear |
| Kuulokkeiden tyynyt | Kangas |
| Valaistus | Kyllä, RGB |
| Väri | Valkoinen |
Takuu
| Valmistajan takuu | 2 vuoden takuu |
Tekniset tiedot
| Mykistä-painike | Kyllä |
| Tilavuus säätimet | Kyllä |
Äänen ulostulo
| Herkkyys | 96 db |
| Impedanssi | 32 Ω |
| Taajuusalue | 20-20000 Hz |
| Kuulostaa | 7.1 |

