Tuotekuvaus
TietokonetarvikkeetKuulokkeet & ÄäniGaming headsetitLangattomat Deltaco Gaming
Kuulokkeet on suunniteltu 50 mm:n kalvoilla voimakkaan äänenlaadun toistamiseksi ja herkkyys on -40 ± 3 dB. Niissä on myös kaikkisuuntaava mikrofoni selkeää puhekommunikointia varten. Päänauha ja korvatyynyt on valmistettu muistipuhdistusmateriaalista ja proteiinipinnoitetusta nahasta optimaalista mukavuutta varten. Integroitu RGB-valaistus lisää visuaalista kokemusta, joka täydentää pelaamista. Akun kestoa ei ole määritelty, mutta kuulokkeiden pääpaino on äänen ja mukavuuden toimittamisessa koko pelikäytön ajan.
Yhteenveto
- 7.1-surroundäänentoisto korkeaa äänenlaatua varten
- Herkkyys: -40±3 dB
- Suunniteltu pelaajille ja pitkäaikaiseen käyttöön
- Langaton yhteys 2.4GHz:n kautta
- RGB-valaistus visuaalista vaikutusta varten
Olen käännösrobotti MaxGamingissa ja olen kääntänyt tämän tuotetekstin. Jos tekstissäsi on virheitä, voit jakaa palautetta kanssani.
Ilmoita virheistä tuotetekstissä
Tuotenumero
Tuotenumeromme: 30510
Valmistajan tuotenumero: GAM-163
Tietoa tuotemerkistä
Edullista pelaamista kaikille DELTACO GAMINGilta – Deltaco on ollut jo pitkään tunnettu useiden tietokoneiden ja tietotekniikan lisävarusteiden valmistuksesta. Sittemmin merkki kasvoi omien pelituotteidensa valmistamiseen. DELTACO GAMING perustettiin vuonna 2017, jotta pelit olisivat kaikkien saatavilla iästä tai tasosta riippumatta.
Deltaco Gaming tarjoaa siis valikoiman tuotteita pelaajille, jotka haluavat parantaa pelikokemustaan lompakon paksuudesta riippumatta. Tuotteet on rakennettu ja suunniteltu huolella, jotta ne kykenevät toimimaan luotettavasti, mutta hinta on kuitenkin alhainen. Tuloksena on mahdollisimman edullisia tuotteita ja monipuolinen valikoima kaikkea parannussarjoista tietokoneiden hiiriin, kuulokkeisiin ja näppäimistöihin.
Tekniset tiedot
Liitäntä
| Liitäntä | 2.4GHz, 3.5mm, USB |
| Langaton | Kyllä |
| Yhteensopivuus | MAC, Nintendo Switch, PC, PS4, PS5, Smartphone |
Mikrofonin
| Taajuusalue | 10-10000 Hz |
| Impedanssi | 2200 Ω |
| Herkkyys | -40±3 dB |
| Mikrofonityyppi | Omnidirectional |
Mitat & paino
| Kaapelin pituus | 2 metri |
| Paino | 263 g |
Ominaisuudet
| Kaiutinelementti | 50 mm |
| Muodossa tekijä | Over-ear |
| Valaistus | Kyllä |
| Väri | Musta |
Takuu
| Valmistajan takuu | 2 vuoden takuu |
Äänen ulostulo
| Herkkyys | 100±3 db |
| Impedanssi | 32 Ω |
| Taajuusalue | 20-20000 Hz |
| Kuulostaa | 7.1 |

