Valitut tarvikkeet
Tuotekuvaus
TietokonetarvikkeetTietokone Hiiret & LisälaitteetPelihiiretLangaton Razer
Cobra Pro on langaton pelihiiri Razerilta, joka painaa vain 58 grammaa ja tarjoaa korkeaa tarkkuutta ja reagointikykyä pelaajille. Varustettuna Razer Focus Pro 30K -anturi ja Razer Optical Mouse Switches Gen-3, se varmistaa alhaisen latenssin ja korkean tarkan myös intensiivisten pelisessioiden aikana.Hiiren muotoilussa käytetään 100% PTFE-hiirijalkoja, mikä takaa sujuvan liukumisen hiirimatolla. Se on yhdistetty 2.4 GHz, Bluetooth tai USB, mikä antaa käyttäjille joustavuutta liitännöissä. Pollausnopeus jopa 4000 Hz tarjoaa äärimmäisen reagointikyvyn, erityisesti nopeissa pelitilanteissa. Akunkesto on jopa 100 tuntia normaalissa käytössä ja jopa 30 tuntia 4000 Hz:llä. Razer Chroma RGB -valaistus mahdollistaa sujuvan valaistustehosteiden mukauttamisen.
Yhteenveto
- Paino: 58 grammaa
- Anturi: Razer Focus Pro 30K
- Suunniteltu pelaajille
- Pollausnopeus jopa 4000 Hz
- Akkukesto jopa 100 tuntia
Olen käännösrobotti MaxGamingissa ja olen kääntänyt tämän tuotetekstin. Jos tekstissäsi on virheitä, voit jakaa palautetta kanssani.
Ilmoita virheistä tuotetekstissä
Tuotenumero
Tuotenumeromme: 27522
Valmistajan tuotenumero: RZ01-04660100-R3G1
Tietoa tuotemerkistä
Razer – Kolmipäinen käärme ja vihreä väri tai Chroma-valaistus ovat asioita, jotka melkein kaikki pelaajat tunnistavat. Razer on yksi pelialan tunnetuimmista tuotemerkeistä, eikä aivan suotta. Alaa esille tuoneiden ja lukemattomia palkintoja vuosien varrella voittaneiden innovatiivisten tuotteiden pitkä historia osoittaa yhä uudelleen, miksi se kuuluu pelialan kärkinimiin.
Razerilla on yksi maailman laajimmista pelituotevalikoimista ja jokaisessa segmentissä on vähintään yksi tuote. Suurien koneiden avulla sillä on mahdollisuus tutkia, kehittää ja tuottaa korkealaatuisia tuotteita. Jos etsit tuotetta, joka ei tuota pettymystä, Razer on sinun valintasi.
Tekniset tiedot
Akku
| Akun kesto | 100 h |
Liitäntä
| Liitäntä | 2.4GHz, Bluetooth, USB |
| Langaton | Kyllä |
Mitat & paino
| Kaapelin pituus | 1.8 metri |
| Leveys | 62.5 mm |
| Korkeus | 38.1 mm |
| Syvyys | 119.6 mm |
| Paino | 77 g |
Ominaisuudet
| Sensori malli | Focus Pro 30K |
| Kytkimen tyyppi | Optical Mouse Switches Gen-3 |
| Sensori | Optinen |
| DPI | 30000 dpi |
| Maksimikiihtyvyys | 70 G |
| Näppäinten määrä | 8 |
| Valaistus | Kyllä, RGB |
| Vierityspyörä | Kyllä |
| Väri | Musta |
| IPS | 750 |
| Polling Rate | 1000 Hz, 4000* Hz |
Takuu
| Valmistajan takuu | 2 vuoden takuu |

