Valitut tarvikkeet
Tuotekuvaus
TietokonetarvikkeetTietokone Hiiret & LisälaitteetPelihiiretLangallinen Razer
- Matala paino
- 58 grammaa
- Tekniikkaharrastajat ja pelaajat
- Korkea tarkkuus ja nopea reaktio
- RGB-valaistus
Olen käännösrobotti MaxGamingissa ja olen kääntänyt tämän tuotetekstin. Jos tekstissäsi on virheitä, voit jakaa palautetta kanssani.
Ilmoita virheistä tuotetekstissä
Tuotenumero
Tuotenumeromme: 27521
Valmistajan tuotenumero: RZ01-04650100-R3M1
Tietoa tuotemerkistä
Razer – Kolmipäinen käärme ja vihreä väri tai Chroma-valaistus ovat asioita, jotka melkein kaikki pelaajat tunnistavat. Razer on yksi pelialan tunnetuimmista tuotemerkeistä, eikä aivan suotta. Alaa esille tuoneiden ja lukemattomia palkintoja vuosien varrella voittaneiden innovatiivisten tuotteiden pitkä historia osoittaa yhä uudelleen, miksi se kuuluu pelialan kärkinimiin.
Razerilla on yksi maailman laajimmista pelituotevalikoimista ja jokaisessa segmentissä on vähintään yksi tuote. Suurien koneiden avulla sillä on mahdollisuus tutkia, kehittää ja tuottaa korkealaatuisia tuotteita. Jos etsit tuotetta, joka ei tuota pettymystä, Razer on sinun valintasi.
Tekniset tiedot
Liitäntä
| Liitäntä | USB |
| Langaton | Ei |
Mitat & paino
| Kaapelin pituus | 1.8 metri |
| Leveys | 62.5 mm |
| Korkeus | 38.1 mm |
| Syvyys | 119.6 mm |
| Paino | 58 g |
Ominaisuudet
| Kytkimen tyyppi | Optical Mouse Switches Gen-3 |
| Sensori | Optinen |
| DPI | 8500 dpi |
| Maksimikiihtyvyys | 35 G |
| Näppäinten määrä | 6 |
| Valaistus | Kyllä, RGB |
| Vierityspyörä | Kyllä |
| Väri | Musta |
Takuu
| Valmistajan takuu | 2 vuoden takuu |

