Valitut tarvikkeet
Tuotekuvaus
PelikonsolitPlaystationPS5 TarvikkeetHeadsetit Razer
BlackShark V2 X on Razerin pelikuulokkeet, jotka yhdistävät keveän painon ja korkean äänenlaadun. Siinä on 1,3 metrin pituinen kaapeli ja se tarjoaa 7.1 ympäröivän äänen (vain Windowsissa). Suljettu akustinen rakenne varmistaa optimaalisen äänen eristyksen ja mikrofonin muotoilu tuo korkeaa selkeyttä äänihaastatteluihin.Kuulokkeet on varustettu Razer TriForce 50 mm -ohjaimilla, mikä takaa voimakkaan äänenlaadun, jossa on täyteläiset diskanttien ja basson äänet. Liitäntä tapahtuu 3,5 mm:n liittimen kautta, mikä tekee niistä yhteensopivat useiden alustojen, mukaan lukien PC, PS4, PS5 ja Xbox, kanssa. Korvakuulokkeiden tyynyt on valmistettu muistivaahtomuovista, mikä tarjoaa mukavuutta pitkiä aikoja kestävässä käytössä. Kannettava mikrofoni on varustettu uni suunnatulla suuntakuviolla, joka minimoi taustamelua ja optimoi äänen tallennuksen.
Yhteenveto
- Kevyt kuulokkeet
- 7.1 ympäröivä ääni
- Erinomainen vakaville pelaajille
- Razer TriForce 50 mm -ohjaimet
- Yhteensopiva useiden alustojen kanssa
Tuotenumero
Tuotenumeromme: 34565
Valmistajan tuotenumero: RZ04-03241400-R3G1
Tietoa tuotemerkistä
Razer – Kolmipäinen käärme ja vihreä väri tai Chroma-valaistus ovat asioita, jotka melkein kaikki pelaajat tunnistavat. Razer on yksi pelialan tunnetuimmista tuotemerkeistä, eikä aivan suotta. Alaa esille tuoneiden ja lukemattomia palkintoja vuosien varrella voittaneiden innovatiivisten tuotteiden pitkä historia osoittaa yhä uudelleen, miksi se kuuluu pelialan kärkinimiin.
Razerilla on yksi maailman laajimmista pelituotevalikoimista ja jokaisessa segmentissä on vähintään yksi tuote. Suurien koneiden avulla sillä on mahdollisuus tutkia, kehittää ja tuottaa korkealaatuisia tuotteita. Jos etsit tuotetta, joka ei tuota pettymystä, Razer on sinun valintasi.
Tekniset tiedot
Liitäntä
| Liitäntä | 3.5mm |
| Langaton | Ei |
| Yhteensopivuus | Nintendo Switch, PC, PS4, PS5, Smartphone, Xbox One, Xbox Series |
Mikrofonin
| Taajuusalue | 100-10000 Hz |
| Herkkyys | -42 dB |
| Mikrofonityyppi | Unidirectional |
| Irrotettava | Ei |
Mitat & paino
| Kaapelin pituus | 1.3 metri |
| Paino | 250 g |
Ominaisuudet
| Kaiutinelementti | 50 mm |
| Akustinen rakenne | Suljettu |
| Muodossa tekijä | On-ear |
| Kuulokkeiden tyynyt | Memory foam |
| Valaistus | No |
| Väri | Pinkki |
Takuu
| Valmistajan takuu | 2 vuoden takuu |
Tekniset tiedot
| Mykistä-painike | Kyllä |
| Tilavuus säätimet | Kyllä |
Äänen ulostulo
| Herkkyys | 100 db |
| Impedanssi | 32 Ω |
| Taajuusalue | 12-28000 Hz |
| Kuulostaa | 7.1, Stereo |

