Valitut tarvikkeet
Tuotekuvaus
TietokonetarvikkeetNäppäimistö ja tarvikkeetPelinäppäimistöt Keychron
K3v3 Low Profile QMK on langaton mekaniikkakoskettimistop, jossa on ultrapieni profiili. Se tukee sekä Bluetooth 5.2:ta että langallista USB-C-yhteyttä. Kompaktissa 75 %:n asettelussa ja Gateron low-profile MX mekaanisissa kytkimissä koskettimisto tarjoaa mukautuvan ja reagoivan kirjoituskokemuksen, joka soveltuu sekä työntekijöille että pelaajille. Tuote painaa 540 g ja sen mitat ovat 306 x 116 mm.Koskettimisto voi yhdistää samanaikaisesti jopa kolme laitetta, mikä mahdollistaa sujuvan monitehtävyyden. Sisäinen 1550 mAh litium-polymeeriakkua riittää jopa 124 tunniksi käyttöä ilman taustavalaistusta ja jopa 82 tuntia RGB-valaistuksen ollessa käytössä. QMK-ohjelmisto mahdollistaa laajoja mukautuksia Keychron Launcherin kautta, mikä tekee nappien ja makrojen ohjelmoimisesta helppoa. Koskettimiston akustinen vaimennus tarjoaa äänekkäämmän kirjoituskokemuksen, ja säädettävä kaltevuus 2,5°, 4,2° ja 6,5° parantaa ergonomista mukavuutta.
Yhteenveto
- Ultrapieni langaton koskettimisto
- Mitat: 306 x 116 mm
- Työskentelyyn ja pelaamiseen
- Bluetooth 5.2 -yhteys ja USB-C-yhteensopivuus
- Jopa 124 tuntia akunkestoa
Tuotenumero
Tuotenumeromme: 39991
Valmistajan tuotenumero: K3X-H4-BO
Tietoa tuotemerkistä
Keychron Kickstarter-projektin tavoitteena oli valmistaa mekaaninen näppäimistö, joka on monipuolinen ja moniyhteensopiva. Tuotemerkin näppäimistöt sopivatkin yhteen PC- ja Mac-tietokoneiden ja myös älypuhelinten kanssa. Tuotteiden lanseeraus oli menestys, ja lisäksi tekniikka-asiantuntijana ja YouTube-sisällöntuottajana tunnettu MKBHD on antanut tuotemerkille tunnustusta. Suosion myötä Keychron on laajentanut näppäimistöjensä valikoimaa, josta on saatavana eri kokoja ja malleja.
Suosittelemme Keychron-näppäimistöä kaikille, jotka haluavat luotettavan pelinäppäimistön, jonka voi helposti yhdistää lähiverkkoon. Jos harrastat pelaamista älypuhelimellasi, suosittelemme kokeilemaan Keychron-näppäimistöä, jota käyttämällä saat etulyöntiaseman vastustajiesi voittamiseen.
Tekniset tiedot
Liitäntä
| Liitäntä | Bluetooth, USB |
| Langaton | Kyllä |
| Yhteensopivuus | Linux, MAC, PC |
Mitat & paino
| Leveys | 306 mm |
| Korkeus | 23 mm |
| Syvyys | 116 mm |
| Paino | 540 g |
Ominaisuudet
| Low Profile | Kyllä |
| Mekaaniset näppäimet | Kyllä |
| Kytkimen tyyppi | Gateron Low Profile 2.0 Banana |
| Muodossa tekijä | 75% |
| Kielen asettelu | ISO Pohjoismainen |
| Valaistus | Kyllä, RGB |
| Näppäinhattujen materiaali | ABS |
| Valaistuksen väri | RGB (16.8 m) |
| N-key rollover | Kyllä |
| Anti-ghosting | Kyllä |
| Hotswap | Kyllä |
| Väri | Harmaa |
Takuu
| Valmistajan takuu | 1 vuoden takuu |

