Valitut tarvikkeet
Tuotekuvaus
TietokonetarvikkeetNäytötNäyttöteline MaxMount
Vakaa ja toimiva ratkaisu television sijoittamiseen. Teline on suunniteltu 37-75 tuuman näyttöjä varten, ja se pystyy kantamaan jopa 40 kg painon. Se soveltuu sekä koti- että toimistoympäristöihin, joissa turvallinen ja säädettävä näyttökorkeus on tärkeä. Lattiastatiivi on valmistettu kestävästä teräksestä ja siinä on pyörät helppoa liikutettavuutta varten.
Asennusjärjestelmä on helppo asentaa, mikä mahdollistaa nopean kokoamisen ilman ylimääräisiä työkaluja. Säädettävät korkeussijat mahdollistavat näyttökorkeuden mukauttamisen. Lisäksi on mahdollista kiinnittää kamera-adapteri videokonferensseja tai muita tarvikkeita varten. Teline tukee VESA-asennusstandardeja, mikä varmistaa laajan yhteensopivuuden eri televisiomallien kanssa.
Yhteenveto
- Vakaa lattiastatiivi televisiolle
- Yhteensopiva 37"-75" näyttöjen kanssa, max 40 kg paino
- Soveltuu kotiin ja toimistoon
- Korkeuden säätö ja helppo asennus
- Includes wheels for mobility
Tuotenumero
Tuotenumeromme: 38701
Valmistajan tuotenumero: FS32-46W
Tietoa tuotemerkistä
Kestävät tuotteet MaxMountilta! MaxMount on Tukholmassa vuonna 2019 perustettu tuotemerkki, jonka tarkoituksena on kehittää edullisia ja tyylikkäitä tuotteita niin pelaajille kuin toimistoympäristöönkin. Tänä päivänä MaxMountin valikoimaan kuuluvat näyttötelineet, tietokoneiden näytöt, televisioiden seinäkiinnikkeet, varusteet johtojen hallintaan ja monet muut tuotteet.
Luo tyylikäs peli- ja työpiste käyttäen innovatiivisia laitteita kuten tietokoneen näyttöjä, mikrofonikuulokkeita ja kaapeleita. Kaikki tuotteet ovat huolellisesti valittuja ja voimmekin hyvillä mielin suositella MaxMountin näyttötelineitä ja lisävarusteita käyttöösi. Telineen avulla hallitset näyttöjä paremmin ja voit asettaa ne helposti haluamaasi asentoon.
Tekniset tiedot
Mitat & paino
| Enimmäispaino näyttöä kohti | 40 kg |
| Leveys | 66 cm |
| Korkeus | 152.6 cm |
| Syvyys | 40 cm |
Ominaisuudet
| Materiaali | Muovi, Teräs |
| Näyttöjen määrä | 1 |
| Kallistus | +35°~-35° |
| Väri | Valkoinen |
Takuu
| Valmistajan takuu | 2 vuoden takuu |
Tekniset tiedot
| VESA-seinäkiinnitys | 200x200, 300x200, 300x300, 400x200, 400x300, 400x400, 600x400 |
| Kaapelien hallinta | Kyllä |

