Valitut tarvikkeet
Tuotekuvaus
TietokonetarvikkeetNäytötNäyttöteline MaxMount
Easel Studio TV Vagn är praktinen ratkaisu TV-laitteiden helppoon siirtämiseen ja asentamiseen erilaisissa ympäristöissä. Tuotteella on kapasiteetti jopa 80 tuuman näyttöille ja enimmäispainoraja 50 kg. Se on suunniteltu sekä koti- että toimistokäyttöön, mikä tekee siitä monipuolisen valinnan esityksiin ja viihteeseen.Vaunu on varustettu säätömahdollisuuksilla, jotka mahdollistavat joustavan käytön ja lisävarusteiden järjestämisen. Siinä on pyörät helppoa liikkuvuutta varten, mikä helpottaa siirtämistä eri huoneiden välillä. Vakaalla rakenteella ja kestävillä materiaaleilla varmistetaan pitkäikäisyys ja turvallisuus laitteillesi. Liitännät ja asennus ovat vaivattomia, ja mukana on selkeät ohjeet nopeaa kokoamista varten. Vaunu tarjoaa myös kaapelihallinnan, jotta asennusalueet pysyvät siisteinä ja järjestettyinä.
Yhteenveto
- Kapasiteetti jopa 80 tuuman näytöille
- Enimmäispainoraja 50 kg
- Käyttöalue: Koti, toimisto ja esitykset
- Säädettävät hyllyt ja kaapelihallinta
- Mobilitöidyt pyörät helppoon kuljetukseen
Tuotenumero
Tuotenumeromme: 38699
Valmistajan tuotenumero: FS66-46F-01
Tietoa tuotemerkistä
Kestävät tuotteet MaxMountilta! MaxMount on Tukholmassa vuonna 2019 perustettu tuotemerkki, jonka tarkoituksena on kehittää edullisia ja tyylikkäitä tuotteita niin pelaajille kuin toimistoympäristöönkin. Tänä päivänä MaxMountin valikoimaan kuuluvat näyttötelineet, tietokoneiden näytöt, televisioiden seinäkiinnikkeet, varusteet johtojen hallintaan ja monet muut tuotteet.
Luo tyylikäs peli- ja työpiste käyttäen innovatiivisia laitteita kuten tietokoneen näyttöjä, mikrofonikuulokkeita ja kaapeleita. Kaikki tuotteet ovat huolellisesti valittuja ja voimmekin hyvillä mielin suositella MaxMountin näyttötelineitä ja lisävarusteita käyttöösi. Telineen avulla hallitset näyttöjä paremmin ja voit asettaa ne helposti haluamaasi asentoon.
Tekniset tiedot
Mitat & paino
| Enimmäispaino näyttöä kohti | 50 kg |
| Leveys | 79 cm |
| Korkeus | 132.2 cm |
| Syvyys | 51 cm |
Ominaisuudet
| Materiaali | Muovi, Puu, Teräs |
| Näyttöjen määrä | 1 |
| Asennus | Puristin |
| Väri | Valkoinen |
Takuu
| Valmistajan takuu | 2 vuoden takuu |
Tekniset tiedot
| VESA-seinäkiinnitys | 200x200, 250x200, 300x200, 300x300, 350x200, 350x300, 400x200, 400x300, 400x400, 600x400 |
| Kaapelien hallinta | Kyllä |

