Valitut tarvikkeet
Tuotekuvaus
TietokonetarvikkeetKuulokkeet & ÄäniMikrofoni Streamplify
Kevyt, mutta tukeva taitettava kolmijalka tarjoaa helpon kulmansäädön ja sitä voi kiertää täydellisen asennon saavuttamiseksi optimaalista äänenpoimintaa varten.Kardioidi poimintakuvio estää tarpeettoman melun ja vähentää sivuilta ja takaa tulevien äänten poimintaa. 2 äänentoistotilaa - vaihda luomasi sisällön tyypin mukaan vapaasti Täyden toiston podcast-tilan ja yksisuuntaisen toiston pelitilan välillä tarpeen mukaan.- Kevyt ja kestävä kokoontaitettava kolmijalka helppoon korkeussäätöön
- 2 äänentoistotilaa – täyden toiston podcast-tila ja yksisuuntaisen toiston podcast-tila
- Pikamykistystoiminto mahdollistaa nauhoituksen nopean katkaisun
- Vaihda esiasetettujen RGB- ja LED-valaisutilojen välillä
- Jopa 48kHz/16bit audiolaatu kristallinkirkkaisiin tallennuksiin
- Pop-filtteri suodattaa poksahdukset ja häiritsevät äänet
- Suuntaava tallennuskuvio suodattaa ei-toivotut äänet pois
Tuotenumero
Tuotenumeromme: 20768
Valmistajan tuotenumero: SPMC-MZ1C127.11
Tietoa tuotemerkistä
Streamplify on sisällöntuotantoon ja suoratoistoon keskittyvä brändi, jonka on kehittänyt Pro Gamers Group. Sen tavoitteena on tehdä livestreamingista helppoa, saavutettavaa ja edullista. Gamingin ja digitaalisen sisällön juurista lähtöisin oleva brändi pyrkii madaltamaan kynnystä uusille sisällöntuottajille, jotka haluavat jakaa kiinnostuksenkohteitaan verkossa.
Streamplify tarjoaa laajan valikoiman suoratoistolaitteita, kuten webkameroita, mikrofoneja, rengasvaloja ja green screen -ratkaisuja, jotka on suunniteltu tarjoamaan luotettavaa suorituskykyä kilpailukykyiseen hintaan. Yhdistämällä helppokäyttöisyyden ja toiminnallisuuden brändi mahdollistaa sisällöntuotannon ilman turhaa monimutkaisuutta tai korkeita kustannuksia.
Tekniset tiedot
Liitäntä
| Liitäntä | USB |
| Yhteensopivuus | MAC, PC, PS5, Xbox Series |
Mikrofonin
| Tyyppi | Kondensaattori |
| Taajuusalue | 100-18000 Hz |
| Impedanssi | 680 Ω |
| Herkkyys | 36 dB |
| 48kHz/16bit | |
| Mikrofonityyppi | Cardiod |
Ominaisuudet
| Väri | Musta |
Takuu
| Valmistajan takuu | 1 vuoden takuu |
Tekniset tiedot
| Mykistä-painike | Kyllä |
| Korkeus säädettävissä | Kyllä |

