Valitut tarvikkeet
Tuotekuvaus
TietokonetarvikkeetKuulokkeet & ÄäniGaming headsetitLangattomat Razer
BlackShark V2 Hyperspeed on langaton pelikuulokkeet Razerilta, joka yhdistää keveyden korkeaan suorituskykyyn, suunniteltu intensiivisiä pelisessioita varten. Se tarjoaa over-ear-rakenteen, joka antaa eristetyn äänielämyksen. Korvakuulokkeet on valmistettu memory foamista, mikä lisää mukavuutta pitkiä pelisessioita varten.Kuulokkeet käyttävät 2,4 GHz langatonta yhteyttä ja Bluetoothia, mikä mahdollistaa joustavan käytön. Akun kesto on enintään 70 tuntia ja taajuusvaste on 12–28 000 Hz, mikä tekee siitä räätälöityjä vakavien pelaajien tarpeisiin. Lisäksi se on varustettu THX Spatial Audio -tekniikalla yksityiskohtaisen äänielämyksen saavuttamiseksi. Kannettava mikrofoni, jossa on erinomainen äänenlaatu, on taivutettava optimaalista sijoittelua ja helppoa viestintää pelikavereiden kanssa varten.
Yhteenveto
- Langaton tekniikka
- 2,4 GHz ja Bluetooth
- Vakavat PC-pelaajat
- THX Spatial Audio yksityiskohtaista ääntä varten
- Taivutettava mikrofoni
Olen käännösrobotti MaxGamingissa ja olen kääntänyt tämän tuotetekstin. Jos tekstissäsi on virheitä, voit jakaa palautetta kanssani.
Ilmoita virheistä tuotetekstissä
Tuotenumero
Tuotenumeromme: 28147
Valmistajan tuotenumero: RZ04-04960100-R3M1
Tietoa tuotemerkistä
Razer – Kolmipäinen käärme ja vihreä väri tai Chroma-valaistus ovat asioita, jotka melkein kaikki pelaajat tunnistavat. Razer on yksi pelialan tunnetuimmista tuotemerkeistä, eikä aivan suotta. Alaa esille tuoneiden ja lukemattomia palkintoja vuosien varrella voittaneiden innovatiivisten tuotteiden pitkä historia osoittaa yhä uudelleen, miksi se kuuluu pelialan kärkinimiin.
Razerilla on yksi maailman laajimmista pelituotevalikoimista ja jokaisessa segmentissä on vähintään yksi tuote. Suurien koneiden avulla sillä on mahdollisuus tutkia, kehittää ja tuottaa korkealaatuisia tuotteita. Jos etsit tuotetta, joka ei tuota pettymystä, Razer on sinun valintasi.
Tekniset tiedot
Akku
| Akun kesto | 70 h |
Liitäntä
| Liitäntä | 2.4GHz, Bluetooth, USB |
| Langaton | Kyllä |
| Yhteensopivuus | PC |
Mikrofonin
| Taajuusalue | 100-10000 Hz |
| Herkkyys | -42 ± 3 dB |
| Mikrofonityyppi | Unidirectional |
Mitat & paino
| Kaapelin pituus | 1.8 metri |
| Paino | 280 g |
Ominaisuudet
| Kaiutinelementti | 50 mm |
| Akustinen rakenne | Suljettu |
| Muodossa tekijä | Over-ear |
| Kuulokkeiden tyynyt | Memory foam |
| Väri | Musta |
Takuu
| Valmistajan takuu | 2 vuoden takuu |
Tekniset tiedot
| Mykistä-painike | Kyllä |
| Tilavuus säätimet | Kyllä |
Äänen ulostulo
| Herkkyys | 100 dBSPL db |
| Impedanssi | 32 Ω |
| Taajuusalue | 12-28000 Hz |
| Kuulostaa | Stereo, THX Spatial Audio |

