Valitut tarvikkeet
Tuotekuvaus
TietokonetarvikkeetKuulokkeet & ÄäniGaming headsetitLangattomat Razer
Barracuda Pro on Razerin langattomat kuulokkeet, jotka yhdistävät edistyksellisen ääni- ja langattoman teknologian. Varustettu hybridilla aktiivisella melunvaimennuksella (ANC) ja THX Spatial Audio -tekniikalla, tämä kuulokemalli tarjoaa äänikokemuksen, joka on räätälöity sekä pelaamiseen että musiikin kuunteluun. Jopa 40 tunnin akunkesto takaa keskeytymättömän käytön pitkien aikojen yli.Kuulokkeet on rakennettu tarjoamaan korkealaatuinen äänikokemus Razerin TriForce Bio-celluloosielementtien ansiosta, jotka tuottavat kirkasta ja selkeää ääntä taajuusalueella 20 Hz - 20 kHz. Kiinteä akustinen rakenne takaa, että ääni-eristys ja mukavuus ovat etusijalla, ja muotoutuvat korvatyynyt muistivaahtoa ja synteettistä nahkaa lisäävät mukavuutta pitkien pelisessioiden aikana. Barracuda Pro tarjoaa myös kaksoisyhteyden 2.4 GHz:n ja Bluetoothin kautta, mikä takaa joustavuuden erilaisilla laitteilla kuten PC, PS5 ja Nintendo Switch.
Yhteenveto
- Hybrid aktiivinen melunvaimennus (ANC)
- Jopa 40 tunnin akunkesto
- Pelaajille ja musiikin ystäville
- THX Spatial Audio:ta immersiivisen äänikokemuksen saavuttamiseksi
- Kaksoisyhteys 2.4 GHz:n ja Bluetoothin kautta
Olen käännösrobotti MaxGamingissa ja olen kääntänyt tämän tuotetekstin. Jos tekstissäsi on virheitä, voit jakaa palautetta kanssani.
Ilmoita virheistä tuotetekstissä
Tuotenumero
Tuotenumeromme: 21561
Valmistajan tuotenumero: RZ04-03780100-R3M1
Tietoa tuotemerkistä
Razer – Kolmipäinen käärme ja vihreä väri tai Chroma-valaistus ovat asioita, jotka melkein kaikki pelaajat tunnistavat. Razer on yksi pelialan tunnetuimmista tuotemerkeistä, eikä aivan suotta. Alaa esille tuoneiden ja lukemattomia palkintoja vuosien varrella voittaneiden innovatiivisten tuotteiden pitkä historia osoittaa yhä uudelleen, miksi se kuuluu pelialan kärkinimiin.
Razerilla on yksi maailman laajimmista pelituotevalikoimista ja jokaisessa segmentissä on vähintään yksi tuote. Suurien koneiden avulla sillä on mahdollisuus tutkia, kehittää ja tuottaa korkealaatuisia tuotteita. Jos etsit tuotetta, joka ei tuota pettymystä, Razer on sinun valintasi.
Tekniset tiedot
Akku
| Akun kesto | 40 h |
Liitäntä
| Liitäntä | 2.4GHz, Bluetooth, USB-C |
| Langaton | Kyllä |
| Yhteensopivuus | Nintendo Switch, PC, PS5, Smartphone |
Mikrofonin
| Taajuusalue | 100-10000 Hz |
| Herkkyys | -38 ± 1 dB dB |
| Mikrofonityyppi | Omnidirectional |
Mitat & paino
| Paino | 340 g |
Ominaisuudet
| Kaiutinelementti | 50 mm |
| Akustinen rakenne | Suljettu |
| Muodossa tekijä | Over-ear |
| Kuulokkeiden tyynyt | Memory foam, Synteettinen tekonahka |
| Valaistus | No |
| Väri | Musta |
Takuu
| Valmistajan takuu | 2 vuoden takuu |
Tekniset tiedot
| Mykistä-painike | Kyllä |
| Tilavuus säätimet | Kyllä |
| Aktiivinen melunpoisto | Kyllä |
Äänen ulostulo
| Herkkyys | 96dBSPL/mW@1KHz by HATS db |
| Impedanssi | 32 Ω |
| Taajuusalue | 20-20000 Hz |
| Kuulostaa | Stereo, THX Spatial Audio |

