Valitut tarvikkeet
Tuotekuvaus
TietokonetarvikkeetTietokone Hiiret & LisälaitteetPelihiiretLangaton Pulsar
Xlite v4 Mini Wireless on korkealaatuinen langaton pelihiiri Pulsarilta, joka tarjoaa ergonomisen otteen ja huipputason anturin, Pulsar XS-1. Hiirellä on maksimaalinen DPI 32000 ja polling rate jopa 8000 Hz, mikä varmistaa nopean ja tarkan vasteen pelaamisen aikana.Rakennuslaatu on vaikuttava optisen anturin ansiosta, joka tarjoaa korkeaa tarkkuutta jopa nopeissa liikkeissä. Langaton yhteys 2,4 GHz:llä takaa viiveettömän vuorovaikutuksen, ja 52 gramman painolla hiiri on kevyt ja sujuva. Varustettu Pulsar Blue -kooderilla ja nopeilla kytkimillä, malli tarjoaa luotettavaa suorituskykyä kilpaileville pelaajille. Mukautettavia asetuksia on mahdollista tehdä Pulsarin omalla ohjelmistolla, mikä tarjoaa joustavuutta eri pelityyleihin.
Yhteenveto
- Ergonominen ote
- DPI jopa 32000
- Kilpaileville pelaajille
- Viiveetön langaton yhteys
- Yhteensopiva 8K Hz:n donglen kanssa (myydään erikseen)
Tuotenumero
Tuotenumeromme: 33673
Valmistajan tuotenumero: PXL411
Tietoa tuotemerkistä
Pulsar on vuonna 2020 perustettu tuotemerkki, joka keskittyy kohtuuhintaisten tuotteiden valmistamiseen laadusta ja suorituskyvystä tinkimättä. Pulsarin perustajalla on pitkä tekninen tausta ja kokemus, ja hän on toiminut jo yli 10 vuoden ajan pelialalla. Brändin tavoitteena on nousta yhdeksi maailman parhaimmista korkealuokkaisten peli- ja suoratoistolaitteiden tarjoajista.
Pulsar suunnittelee tarjoavansa niin peliharrastajien kuin e-urheiluammattilaistenkin käyttöön täyden valikoiman tuotteita, joihin kuuluvat mekaaniset näppäimistöt, tarkkuuspelihiiret, langattomat kuulokkeet, premium-kaiuttimet ja muut tasokkaat tietokoneiden oheislaitteet.
Tekniset tiedot
Liitäntä
| Liitäntä | 2.4GHz, USB |
| Langaton | Kyllä |
Mitat & paino
| Leveys | 63.4 mm |
| Korkeus | 40.7 mm |
| Syvyys | 115.6 mm |
| Paino | 52 g |
Ominaisuudet
| Sensori malli | XS-1 |
| Kytkimen tyyppi | Optical |
| Sensori | Optinen |
| DPI | 32000 dpi |
| Maksimikiihtyvyys | 50 G |
| Vierityspyörä | Kyllä |
| Väri | Musta |
| IPS | 750 |
| Encoder | Pulsar Blue |
| Polling Rate | 1000 Hz, 8000* Hz |
| MCU | 32 bit ARM |
Takuu
| Valmistajan takuu | 2 vuoden takuu |

