Valitut tarvikkeet
Tuotekuvaus
TietokonetarvikkeetTietokone Hiiret & LisälaitteetPelihiiretLangaton Razer
Orochi V2 on langaton pelihiiri Razerilta, joka on suunniteltu pitkäaikaiseen käyttöön vaikuttavalla käyttöajalla, jopa 950 tuntia Bluetoothin kautta. Tämä ultrakevyt hiiri painaa vain 60 grammaa ja se on varustettu Razer 5G optisella sensorilla, joka tarjoaa jopa 18 000 DPI:n tarkkuuden varmistaen korkean tarkkuuden pelatessa.Orochi V2:n rakennelaatu on optimoitu sekä peli- että työskentelykäyttöön, mikä tekee siitä monipuolisen kumppanin. Kaksi langatonta tilaa, Razer HyperSpeed Wireless ja Bluetooth, tarjoavat joustavuutta liitettäessä ja suorituskyvyssä käytön mukaan. Hiiren ergonominen muotoilu sopii sekä oikea- että vasenkätisille, ja painikkeet on suunniteltu kestämään jopa 60 miljoonaa napsautusta. Mahdollisuus käyttää sekä AA- että AAA-paristoja tekee siitä käytännöllisen käyttäjäystävällisyydessä.
Yhteenveto
- Ultrakevyt muotoilu
- 60 grammaa
- Pelaajille ja käyttäjille liikkeellä
- Razer 5G optinen sensori 18 000 DPI:n tarkkuudella
- Kaksi langatonta tilaa joustavuutta varten
Olen käännösrobotti MaxGamingissa ja olen kääntänyt tämän tuotetekstin. Jos tekstissäsi on virheitä, voit jakaa palautetta kanssani.
Ilmoita virheistä tuotetekstissä
Tuotenumero
Tuotenumeromme: 18746
Valmistajan tuotenumero: RZ01-03730100-R3G1
Tietoa tuotemerkistä
Razer – Kolmipäinen käärme ja vihreä väri tai Chroma-valaistus ovat asioita, jotka melkein kaikki pelaajat tunnistavat. Razer on yksi pelialan tunnetuimmista tuotemerkeistä, eikä aivan suotta. Alaa esille tuoneiden ja lukemattomia palkintoja vuosien varrella voittaneiden innovatiivisten tuotteiden pitkä historia osoittaa yhä uudelleen, miksi se kuuluu pelialan kärkinimiin.
Razerilla on yksi maailman laajimmista pelituotevalikoimista ja jokaisessa segmentissä on vähintään yksi tuote. Suurien koneiden avulla sillä on mahdollisuus tutkia, kehittää ja tuottaa korkealaatuisia tuotteita. Jos etsit tuotetta, joka ei tuota pettymystä, Razer on sinun valintasi.
Tekniset tiedot
Akku
| Akun kesto | 1000 h |
Liitäntä
| Liitäntä | 2.4GHz, Bluetooth, USB |
| Langaton | Kyllä |
Mitat & paino
| Leveys | 62.6 mm |
| Korkeus | 38.5 mm |
| Syvyys | 108 mm |
| Paino | 60 g |
Ominaisuudet
| Sensori malli | Razer 5G |
| Sensori | Optinen |
| DPI | 18000 dpi |
| Maksimikiihtyvyys | 40 G |
| Näppäinten määrä | 6 |
| Molempikätinen | Kyllä |
| Vierityspyörä | Kyllä |
| Väri | Musta |
Takuu
| Valmistajan takuu | 2 vuoden takuu |

