Valitut tarvikkeet
MIZUGUMO FUTAE P8 Mouse Skates
Mouse skates
15.90 €
Supergrip Un-Cut Sheet - DIY Grips
Gripit pelihiirille
11.95 €
x WAIZOWL - Shiro - Mouse Skates - Dots (160pcs)
Mouse skates
9.90 €
PU-0 Universal 0.3mm Ultra-Thin Mouse Grip Tape
Mouse skates
14.90 €
Tuotekuvaus
TietokonetarvikkeetTietokone Hiiret & LisälaitteetPelihiiretLangaton IPI
FLY 8k Langaton Pelhiiri on edistynyt pelihiiri IPI:ltä, joka on suunniteltu pelaajille, jotka arvostavat suorituskykyä ja tarkkuutta. DPI-arvo on huikeat 32000 ja pollausnopeus 8000 Hz, mikä tarjoaa poikkeuksellisen vasteen ja tarkkuuden intensiivisissä pelisessioissa. Langaton toiminto mahdollistaa vapauden ilman kaapeleita, mikä antaa pelaajille mahdollisuuden liikkua esteittä.FLY 8k:n rakennelaatu on korkeinta tasoa, vain 53 gramman painolla, mikä tekee siitä kevyen ja helposti käsiteltävän. Se on varustettu PAW3950-anturi, joka tarjoaa poikkeuksellista seurantaa, ja arvostettu Omron-kytkin takaa pitkän keston ja nopean vasteen jokaisella napsautuksella. Hiiren ergonominen muotoilu yhdessä mukautetun ohjelmiston kanssa mahdollistaa asetusten ja nappien ohjelmoinnin säätämisen, mikä tarjoaa räätälöidyn kokemuksen jokaiselle pelaajalle. Siinä on vaikuttava akunkesto, jopa 210 tuntia, mikä mahdollistaa pitkiä pelisessioita keskeytyksettä.
IPIn ohjelmisto on saatavilla suoraan verkkoselaimessa ja tekee asetusten vaihtamisesta ja muuttamisesta helppoa. (https://shan.ipigame.cn/ )
Yhteenveto
- Pollausnopeus 8000 Hz
- Pelaajille ja harrastajille
- Tarjoaa korkean tarkkuuden nopeissa liikkeissä
- Ergonominen muotoilu ja mukautettu ohjelmisto
Tuotenumero
Tuotenumeromme: 37976
Valmistajan tuotenumero:
Tietoa tuotemerkistä
IPI on nopeasti vakiinnuttanut asemansa asiakaslähtöisenä ja innovatiivisena brändinä pelitarvikkeiden segmentissä. Heitä ohjaa selkeä tehtävä: tehdä suorituskykyisestä varustuksesta kaikkien saatavilla olevaa, erityisesti opiskelijoille ja hintatietoisille e-urheilun harrastajille.
Tekniset tiedot
Liitäntä
| Langaton | Kyllä |
Mitat & paino
| Leveys | 61 mm |
| Korkeus | 38 mm |
| Syvyys | 121 mm |
| Paino | 53 g |
Ominaisuudet
| Sensori malli | PAW3950 |
| Kytkimen tyyppi | Omron |
| DPI | 32000 dpi |
| Väri | Punainen |
| IPS | 750 |
| Encoder | TTC Gold |
| Polling Rate | 8000 Hz |
| MCU | N54L15 |
Takuu
| Valmistajan takuu | 1 vuoden takuu |
Samankaltaisia tuotteita
Muut asiakkaat ostivat myös
Muutkin katsoivat
Hintahistoria
Alta löydät tämän tuotteen hintahistorian viimeisen 30 päivän ajalta.
Alin hintamme 1–30 päivää ennen nykyisen hinnan astumista voimaan:

