Valitut tarvikkeet
MIZUGUMO FUTAE P8 Mouse Skates
Mouse skates
15.90 €
Supergrip Un-Cut Sheet - DIY Grips
Gripit pelihiirille
11.95 €
x WAIZOWL - Shiro - Mouse Skates - Dots (160pcs)
Mouse skates
9.90 €
PU-0 Universal 0.3mm Ultra-Thin Mouse Grip Tape
Mouse skates
14.90 €
Tuotekuvaus
TietokonetarvikkeetTietokone Hiiret & LisälaitteetPelihiiretLangaton IPI
FLY 8k Langaton Pelihiiri on edistyksellinen pelihiiri IPI:ltä, joka on suunniteltu pelaajille, jotka arvostavat suorituskykyä ja tarkkuutta. DPI on peräti 32000 ja polling rate 8000 Hz, mikä tarjoaa erinomaisen vasteen ja tarkkuuden intensiivisten pelisessioiden aikana. Langaton toiminto mahdollistaa vapauden ilman kaapeleita, mikä antaa pelaajille mahdollisuuden liikkua esteettä.FLY 8k:n rakennelaatu on huipputasoa, ja vain 53 gramman paino tekee siitä kevyen ja helposti käsiteltävän. Se on varustettu PAW3950-anturoilla, jotka tarjoavat poikkeuksellista seurantaa, ja hyvin tunnettu Omron-kytkin takaa pitkän käyttöiän ja nopean vasteen jokaiselle napsautukselle. Hiiren ergonominen muotoilu yhdessä mukautetun ohjelmiston kanssa mahdollistaa asetusten säätämisen ja nappien ohjelmoinnin, mikä tarjoaa räätälöidyn kokemuksen jokaiselle pelaajalle. Akun kesto on vaikuttavat 210 tuntia, mikä mahdollistaapitkät pelisessiot ilman keskeytyksiä.
IPIn ohjelmisto on saatavilla suoraan verkkoselaimessa, ja se tekee asetusten vaihtamisesta ja muuttamisesta helppoa. (https://shan.ipigame.cn/ )
Yhteenveto
- Polling rate 8000 Hz
- Pelaajille ja harrastajille
- Tarjoaa korkean tarkkuuden nopeissa liikkeissä
- Ergonominen muotoilu ja mukautettu ohjelmisto
Tuotenumero
Tuotenumeromme: 37974
Valmistajan tuotenumero:
Tietoa tuotemerkistä
IPI on nopeasti vakiinnuttanut asemansa asiakaslähtöisenä ja innovatiivisena brändinä pelitarvikkeiden segmentissä. Heitä ohjaa selkeä tehtävä: tehdä suorituskykyisestä varustuksesta kaikkien saatavilla olevaa, erityisesti opiskelijoille ja hintatietoisille e-urheilun harrastajille.
Tekniset tiedot
Akku
| Akun kesto | 210 h |
Liitäntä
| Langaton | Kyllä |
Mitat & paino
| Leveys | 61 mm |
| Korkeus | 38 mm |
| Syvyys | 121 mm |
| Paino | 53 g |
Ominaisuudet
| Sensori malli | PAW3950 |
| Kytkimen tyyppi | Omron |
| DPI | 32000 dpi |
| Väri | Musta |
| IPS | 750 |
| Encoder | TTC Gold |
| Polling Rate | 8000 Hz |
| MCU | N54L15 |
Takuu
| Valmistajan takuu | 1 vuoden takuu |
Samankaltaisia tuotteita
Muut asiakkaat ostivat myös
Muutkin katsoivat
Hintahistoria
Alta löydät tämän tuotteen hintahistorian viimeisen 30 päivän ajalta.
Alin hintamme 1–30 päivää ennen nykyisen hinnan astumista voimaan:

