Tuotekuvaus
PuhelintarvikkeetKuulokkeet Tangzu
Wan'er SG IEM -kuulokkeet on varustettu 3,5 mm:n liittimellä ja mikrofonilla helpon liittämisen ja viestinnän helpottamiseksi. Nämä kuulokkeet on varustettu edistyneellä 10 mm:n dynaamisella HiFi-ohjaimella PET-kalvolla, joka tarjoaa vaikuttavan äänenlaadun ja yksityiskohdat.Ergonominen muotoilu varmistaa, että voit nauttia musiikista mukavasti pitkien kuuntelujaksojen aikana. Mukavuutta lisää kuulokkeissa on irrotettava 2Pin OFC -punottu kaapeli, joka sopii ihanteellisesti muusikoille, DJ:lle ja näyttämölle ja tarjoaa luotettavan ja vankan liitännän ammattikäyttöön.
Olen käännösrobotti MaxGamingissa ja olen kääntänyt tämän tuotetekstin. Jos tekstissäsi on virheitä, voit jakaa palautetta kanssani.
Ilmoita virheistä tuotetekstissä
Tuotenumero
Tuotenumeromme: 31307
Valmistajan tuotenumero: 6975656380032
Tietoa tuotemerkistä
TANGZU Audio on kiinalainen audiotuotteiden valmistaja, joka keskittyy korkearesoluutioisiin in-ear-kuulokkeisiin (IEM) ja perustettiin 2020-luvun alussa. Yritys kehittää tuotteita budjetti- ja keskiluokkaan yhdistäen korkean äänenlaadun selkeään kulttuuriseen designprofiiliin.
TANGZU erottuu yhdistämällä modernin ääniteknologian perinteisiin kiinalaisiin vaikutteisiin. Monet tuotteet on nimetty historiallisten henkilöiden mukaan ja pohjautuvat klassisiin esteettisiin ilmaisuihin, mikä antaa brändille ainutlaatuisen aseman markkinoilla.
Keskittymällä tarkkaan ääniviritukseen, erilaisiin elementtiratkaisuihin – mukaan lukien dynaamiset, planarit ja hybridijärjestelmät – sekä tasalaatuiseen rakenteeseen TANGZU on vakiinnuttanut asemansa vahvana vaihtoehtona audiofiileille, jotka etsivät korkeaa suorituskykyä kilpailukykyiseen hintaan.
Tekniset tiedot
Liitäntä
| Liitäntä | 3.5mm |
Mitat & paino
| Kaapelin pituus | 1.2 metri |
Ominaisuudet
| Kaiutinelementti | 10 mm |
| Muodossa tekijä | In-ear |
| Väri | Musta |
Takuu
| Valmistajan takuu | 1 vuoden takuu |
Äänen ulostulo
| Herkkyys | 107 db |
| Impedanssi | 20 Ω |
| Taajuusalue | 20-20000 Hz |
| THD | <0.5% % |

