Wooting 60HE V2 -näppäimistö - ANSI Split Spacebar - Silver Aluminum (DEMO)
Tuotekuvaus
DEMOT: Takaisinostettu ja testikappale. Hyvässä kunnossa.60HE V2 on Wootingin gaming-näppäimistö, joka on suunniteltu intohimoisille pelaajille, jotka etsivät tarkkuutta ja hallintaa. Tämä näppäimistö tarjoaa kompaktin 60 %:n asettelun ja on varustettu Hall-efekti-kytkimillä, mikä tarjoaa ainutlaatuista reaktiokykyä ja mukautettavuutta. Yksi sen huomattavimmista ominaisuuksista on irrotettava USB-C-kaapeli, joka helpottaa kuljetusta ja liittämistä eri laitteisiin.
Wooting 60HE V2:n rakennelaatu on ilmeinen sen kestävän alumiinirungon ansiosta, joka ei vain näytä hyvältä, vaan tarjoaa myös vakaan perustan. Mekaanisella näppäimistöllä on erinomaiset 8000 Hz:n näppäinpulannopeus, mikä varmistaa, että jokainen näppäinpainallus rekisteröidään nopeasti ja tarkasti. Kestävät PBT-näppäimet on suunniteltu kestämään kulutusta ja tarjoamaan pitkän käyttöiän. Wootility-ohjelmiston avulla käyttäjät voivat hienosäätää asetuksia, mikä antaa mahdollisuuden maksimaaliseen mukauttamiseen ja hallintaan jokaisen näppäimen painalluksen yli.
Yhteenveto
- Kompakti 60 %:n asettelu jaettu spacebarilla
- Näppäinpulannopeus 8000 Hz
- Täydellinen pelaajille ja harrastajille
- Hall-efekti-kytkimet korkean tarkkuuden takaamiseksi
- PBT-näppäimet erinomaisen kulutuskestävyyden vuoksi
Tuotenumero
Tuotenumeromme: D38821
Valmistajan tuotenumero: WK3C-USSP1-TIK-ASV1
Tietoa tuotemerkistä
Kahden pelaajaveljeksen perustama hollantilainen yritys Wooting on valloittanut mekaanisten näppäimistöjen maailman myrskyn mukana. Heidän salaisuutensa? Sitoutuminen innovointiin ja suorituskykyyn. Wooting ei tyydy tarjoamaan vain hyvännäköisiä näppäimistöjä, vaan haluaa mullistaa pelikokemuksen. Heidän ainutlaatuinen Lekker switches mahdollistaa analogisen syötön mekaanisissa näppäimistöissä, mikä tarjoaa ennennäkemättömän hallinnan ja tarkkuuden. Sen avulla voit ohjata pelihahmoa samalla hienovaraisuudella kuin ohjainta, mutta mekaanisen näppäimistön tuntoherkkyydellä ja monipuolisuudella.
Jokainen näppäimistö on rakennettu huolella ja laadukkailla komponenteilla vaativimpienkin käyttäjien tarpeisiin. Wootingin menestys ei ole sattumaa. Heidän intohimonsa innovaatioihin, keskittyminen laatuun ja vahva yhteisö ovat tehneet heistä pelaajien ja harrastajien suosikin maailmanlaajuisesti. Wooting on todiste siitä, että menestystä voi saavuttaa yhdistämällä intohimon, kovan työn ja halun pidentää mahdollisen rajoja.
Tekniset tiedot
Liitäntä
| Liitäntä | USB-C |
| Langaton | Ei |
Mitat & paino
| Kaapelin pituus | 2 metri |
| Leveys | 305 mm |
| Korkeus | 28.6 mm |
| Syvyys | 115 mm |
| Paino | 945 g |
Ominaisuudet
| Hall Effect | Kyllä |
| Kytkimen tyyppi | Lekker Tikken Medium |
| Muodossa tekijä | 60% |
| Kielen asettelu | ANSI |
| Valaistus | Kyllä, RGB |
| Näppäinhattujen materiaali | PBT |
| Valaistuksen väri | RGB (16.8 m) |
| Rannetuki | Ei |
| N-key rollover | Kyllä |
| Anti-ghosting | Kyllä |
| Väri | Hopea |
Takuu
| Valmistajan takuu | 1 vuoden takuu |
Demo
Kaikki DEMO-tuotteet on puhdistettu ja kaikkien lisätarvikkeiden ja muun asiaan kuuluvan on varmistettu olevan mukana. Mahdolliset puutteet on mainittu kunkin tuotteen kohdalla.

