Valitut tarvikkeet
Tuotekuvaus
DEMO: Takaisinosto ja testikappale. Hyvässä kunnossa.Apex 3 TKL White on täydellinen näppäimistö pelaajille, jotka haluavat parantaa pelielämystään. Anti-ghosting-tekniikalla ja 60 gramman aktivointivoimalla näppäimistö tarjoaa mekaanisen tuntuman jokaiselle näppäinpainallukselle. Lähes äänettömät kytkimet, joiden kesto on 20 miljoonaa painallusta, tekevät pelaamisesta sujuvaa ja keskeytymätöntä. Kompakti TKL-muotoilu, ilman numeerista näppäimistöä, antaa enemmän tilaa tarkkoihin hiirenliikkeisiin ja on suosittu esports-ammattilaisten keskuudessa.
Näppäimistö on veden- ja pölynkestävä, mikä varmistaa luotettavan suorituskyvyn myös intensiivisten pelisessioiden aikana. Mukauta tyyliäsi 8-alueisella RGB-valolla ja säädä äänenvoimakkuutta nopeasti omistetuilla mediasäätimillä.
Yhteenveto
TKL-muotoilu paremman tarkkuuden vuoksi
Veden- ja pölynkestävä
Lähes äänettömät kytkimet
Personoitu RGB-valaistus
Tuotenumero
Tuotenumeromme: D34573
Valmistajan tuotenumero: 64906
Tietoa tuotemerkistä
Et voi mainita e-urheilua ja pelaamista mainitsematta SteelSeriesia. Vuodesta 2001 lähtien se on toistuvasti kehittänyt tuotteita, jotka ovat nostaneet markkinat uudelle tasolle. Tällaisia ovat esimerkiksi ensimmäinen lasimatto, ensimmäinen mekaaninen näppäimistö pelaamiseen tai ensimmäinen hiiri nimenomaan World of Warcaftille. Se on ollut mukana e-urheilukentällä sponsoroimassa alusta alkaen.
SteelSeries tunnetaan luomistaan tuotteista, kuten esimerkiksi hiirimatto QcK, joka nosti merkin legendan asemaan ja joka on ollut ammattilaispelaajien valinta yli 15 vuoden ajan. Merkin tuotteet on kehitetty huolellisesti aina pienimpiin yksityiskohtiin asti, jotta ne sopisivat niin kilpailijoille, jotka tarvitsevat luotettavaa laitteistoa ratkaisevissa tilanteissa kuin aloittelijoille, jotka ovat juuri hankkimassa ensimmäistä pelihiirtänsä.
Tekniset tiedot
Liitäntä
| Liitäntä | USB |
| Langaton | Ei |
| Yhteensopivuus | MAC, PC |
Mitat & paino
| Kaapelin pituus | 1.8 metri |
| Leveys | 364 mm |
| Korkeus | 40 mm |
| Syvyys | 150 mm |
| Paino | 974 g |
Ominaisuudet
| Mekaaniset näppäimet | Kyllä |
| Kytkimen tyyppi | OmniPoint 3.0 |
| Muodossa tekijä | TKL |
| Kielen asettelu | ISO Pohjoismainen |
| Valaistus | Kyllä |
| Näppäinhattujen materiaali | PBT |
| Valaistuksen väri | RGB (16.8 m) |
| Double-shot | Kyllä |
| Multimedianäppäimet | Kyllä |
| Rannetuki | Kyllä |
| N-key rollover | Kyllä |
| Anti-ghosting | Kyllä |
| Väri | Valkoinen |
Takuu
| Valmistajan takuu | 2 vuoden takuu |
Demo
Kaikki DEMO-tuotteet on puhdistettu ja kaikkien lisätarvikkeiden ja muun asiaan kuuluvan on varmistettu olevan mukana. Mahdolliset puutteet on mainittu kunkin tuotteen kohdalla.

