Tuotekuvaus
DEMO: Takaisinosto ja testikappale. Hyvä kunto.Pystysuora Näyttöteline 17"-34" 12 kg – Musta on MaxMountin valmistama monitoriteline, joka on suunniteltu tukemaan 17-34 tuuman näyttöjä. Teline tarjoaa useita korkeuden säätömahdollisuuksia ja sillä on vakaa rakenne, jossa on turvallisuuslukitus lisäämään turvallisuutta. Uskomattoman vakaa karkaistusta lasista valmistettu perusta tarjoaa sekä toimivan että tyylikkään ratkaisun moderneille työpisteille. Kompakti pakkaus helpottaa kuljetusta ja tekee telineestä ihanteellisen sekä verkkokauppaan että bulkkitilauksiin.
Näyttötelineen rakennelaatu on vaikuttava, koostuen karkaistusta lasista ja teräksestä, mikä lisää sekä kestävyyttä että tyyliä. Integroitu korkeuden säätö on suunniteltu mahdollistamaan nopea ja helppo säätö ilman työkaluja, mikä maksimoi käyttäjäystävällisyyden. 360° kääntyvä VESA-kiinnitys tukee erilaisia katselukulmia, mikä parantaa ergonomiaa käytön aikana. Lukittava kääntövipu varmistaa, että näyttö pysyy paikoillaan riippumatta säädöstä. Lisäksi telineessä on kääntömahdollisuus, mikä mahdollistaa katselukulman nopean ja tehokkaan säätämisen. Kaapelihallinta helpottaa järjestelmällisen ja siistin työpisteen pitämistä.
Yhteenveto
- Korkeuden säätö
- Tukee näyttöjä 17-34 tuumaa
- Ergonominen käyttö
- Helpottaa kulmien säätöä
- Kaapeliklipsit järjestetylle työpisteelle
Tuotenumero
Tuotenumeromme: D36631
Valmistajan tuotenumero: LDT125-T01
Tietoa tuotemerkistä
Kestävät tuotteet MaxMountilta! MaxMount on Tukholmassa vuonna 2019 perustettu tuotemerkki, jonka tarkoituksena on kehittää edullisia ja tyylikkäitä tuotteita niin pelaajille kuin toimistoympäristöönkin. Tänä päivänä MaxMountin valikoimaan kuuluvat näyttötelineet, tietokoneiden näytöt, televisioiden seinäkiinnikkeet, varusteet johtojen hallintaan ja monet muut tuotteet.
Luo tyylikäs peli- ja työpiste käyttäen innovatiivisia laitteita kuten tietokoneen näyttöjä, mikrofonikuulokkeita ja kaapeleita. Kaikki tuotteet ovat huolellisesti valittuja ja voimmekin hyvillä mielin suositella MaxMountin näyttötelineitä ja lisävarusteita käyttöösi. Telineen avulla hallitset näyttöjä paremmin ja voit asettaa ne helposti haluamaasi asentoon.
Tekniset tiedot
Mitat & paino
| Enimmäispaino näyttöä kohti | 12 kg |
| Leveys | 30 cm |
| Korkeus | 44.1 cm |
| Syvyys | 24 cm |
Ominaisuudet
| Materiaali | Lasi, Muovi, Teräs |
| Näyttöjen määrä | 1 |
| +180°~-180° | |
| Kääntymiskulman laajuus | +30°~-30° |
| Asennus | Freestanding |
| Kallistus | +45°~-45° |
| Väri | Musta |
Takuu
| Valmistajan takuu | 2 vuoden takuu |
Tekniset tiedot
| VESA-seinäkiinnitys | 100x100, 75x75 |
| Kaapelien hallinta | Kyllä |
Demo
Kaikki DEMO-tuotteet on puhdistettu ja kaikkien lisätarvikkeiden ja muun asiaan kuuluvan on varmistettu olevan mukana. Mahdolliset puutteet on mainittu kunkin tuotteen kohdalla.

