Tuotekuvaus
DEMO: Takaisinosto ja testikappale. Hyvä kunto.Heavy-Duty Näyttöteline MaxMountilta on käyttökelpoinen ratkaisu näyttöjen kiinnittämiseen, joiden koko on 17-45 tuumaa ja maksimikuormitus 16 kg. Näyttövarsi on tukeva metallirakenne ja se on suunniteltu tarjoamaan vakautta ja helppoa säätöä. Varustettu pikakiinnityslevyllä ja integroitu jousijännityksellä paino-säätöä varten, se helpottaa asennusta, koska se voidaan kiinnittää kokonaan pöydän yläpuolelta. Se on erityisen sopiva käytettäväksi toimistoissa ja teknisissä ympäristöissä.
Näyttövarren rakenne varmistaa pitkän aikavälin kestävyys ja vakaus laadukkaista materiaaleista. Se tarjoaa laajan liikealueen, johon kuuluu kallistus, käännös, pyörintä ja korkeuden säätö optimaalisten katselukulmien saavuttamiseksi. Pyörimisen rajoitin estää varren liikettä näyttöjä tai seiniä kohti. Integroitu kaapelinhallinta edistää organisoitua työympäristöä ja minimoi kaapeliviidakot, mikä parantaa käytännön käyttöä entisestään.
Yhteenveto
- Tukeva metallirakenne
- Maksimikuormitus 16 kg
- Kiinnittämiseen näyttöjen 17"-45"
- Laaja liike optimaalista katselua varten
- Integroitu kaapelinhallinta
Tuotenumero
Tuotenumeromme: D36535
Valmistajan tuotenumero: LDT115-C012E
Tietoa tuotemerkistä
Kestävät tuotteet MaxMountilta! MaxMount on Tukholmassa vuonna 2019 perustettu tuotemerkki, jonka tarkoituksena on kehittää edullisia ja tyylikkäitä tuotteita niin pelaajille kuin toimistoympäristöönkin. Tänä päivänä MaxMountin valikoimaan kuuluvat näyttötelineet, tietokoneiden näytöt, televisioiden seinäkiinnikkeet, varusteet johtojen hallintaan ja monet muut tuotteet.
Luo tyylikäs peli- ja työpiste käyttäen innovatiivisia laitteita kuten tietokoneen näyttöjä, mikrofonikuulokkeita ja kaapeleita. Kaikki tuotteet ovat huolellisesti valittuja ja voimmekin hyvillä mielin suositella MaxMountin näyttötelineitä ja lisävarusteita käyttöösi. Telineen avulla hallitset näyttöjä paremmin ja voit asettaa ne helposti haluamaasi asentoon.
Tekniset tiedot
Mitat & paino
| Enimmäispaino näyttöä kohti | 16 kg |
| Leveys | 61.1 cm |
| Korkeus | 59.3 cm |
| Syvyys | 12.4 cm |
Ominaisuudet
| Materiaali | Alumiini, Muovi, Teräs |
| Näyttöjen määrä | 1 |
| Näytön koko | 17-45" |
| +180°~-180° | |
| Kääntymiskulman laajuus | +90°~-90° |
| Asennus | Puristin |
| Kallistus | +90°~-45° |
| Väri | Musta |
Takuu
| Valmistajan takuu | 2 vuoden takuu |
Tekniset tiedot
| VESA-seinäkiinnitys | 100x100, 75x75 |
| Kaapelien hallinta | Kyllä |
Demo
Kaikki DEMO-tuotteet on puhdistettu ja kaikkien lisätarvikkeiden ja muun asiaan kuuluvan on varmistettu olevan mukana. Mahdolliset puutteet on mainittu kunkin tuotteen kohdalla.

