Tuotekuvaus
DEMO: Takaisinosto ja testikappale. Hyvässä kunnossa.Model O3 on langaton pelihiiri Gloriousilta, joka tarjoaa ultrakevyt suorituskyky ja RGB-valaistus. Yli vertaansa vailla oleva DPI-alue on 50-30 000 ja 8 000 Hz:n puskurointitaajuus, tämä hiiri on suunniteltu pelaajille, jotka etsivät reaktiivisuutta ja tarkkuutta.
Langaton yhteys toimii 2.4 GHz:n, Bluetoothin tai USB-C-kaapelin kautta langalliseen käyttöön, mikä tarjoaa joustavuutta käytössä. Hiiri on rakennettu vain 66 gramman painolla, mikä tekee siitä helpon käsitellä nopeissa ja tarkkoissa liikkeissä. Se on myös varustettu vaihdettavalla akkupaketilla, joka mahdollistaa rajoittamattoman langattoman peliajan. Optinen kytkin kestää jopa 130 miljoonaa napsautusta. Sen symmetrinen muoto tarjoaa mukavuutta kaikille otetyyleille.
Yhteenveto
- Ultrakevyt muotoilu
- Maksimi DPI: 30,000
- Pelaajille, jotka priorisoivat pitkäikäisyyttä ja suorituskykyä
- 8,000 Hz:n puskurointitaajuus
- Vaihdettava InfinitePlay akkupaketti
Tuotenumero
Tuotenumeromme: D36522
Valmistajan tuotenumero: GLO-O3-WL-BLK
Tietoa tuotemerkistä
Glorious, syntynyt intohimoisten pelaajien yhteisöstä, joka vaatii parasta – Aloitettu PC-pelaajilta PC-pelaajille. Glorious Gaming tarjoaa laitteistoja ja lisävarusteita, jotka on suunniteltu huipputason suorituskykyyn, ensiluokkaiseen laatuun ja edulliseen hintatasoon kaikille pelaajille ja se on haastanut perinteisen PC-peliteollisuuden perustamisestaan, vuodesta 2014 lähtien.
Glorious -tuotteet on rakennettu vastaamaan jopa kaikkein vaativimpien pelaajien tarpeisiin, jotka haluavat enemmän kuin mikään toinen merkki voi tarjota. Merkki oli ensimmäinen, joka tarjosi ultrakevyen RGB-valaistuksen sisältävän pelihiiren, ja siitä lähtien pelialalla riehuva myrsky on vain jatkanut kulkuaan.
Tekniset tiedot
Akku
| Akun kesto | 130 h |
Liitäntä
| Liitäntä | 2.4GHz, Bluetooth, USB-C |
| Langaton | Kyllä |
Mitat & paino
| Kaapelin pituus | 2 metri |
| Leveys | 61.39 mm |
| Korkeus | 39.76 mm |
| Syvyys | 127.05 mm |
| Paino | 66 g |
Ominaisuudet
| Sensori malli | BAMF 3.0 30K |
| DPI | 50-30000 dpi |
| Maksimikiihtyvyys | 50 G |
| Näppäinten määrä | 6 |
| Valaistus | Kyllä, RGB |
| Väri | Musta |
| Polling Rate | 8000 Hz |
Takuu
| Valmistajan takuu | 2 vuoden takuu |
Demo
Kaikki DEMO-tuotteet on puhdistettu ja kaikkien lisätarvikkeiden ja muun asiaan kuuluvan on varmistettu olevan mukana. Mahdolliset puutteet on mainittu kunkin tuotteen kohdalla.

