Tuotekuvaus
DEMO: Palautus ja testikappale. Hyvässä kunnossa.VUK 8K langaton pelihiiri on langaton hiiri G-Wolvesilta, joka on suunniteltu pelaamiseen ja korkeaan tarkkuuteen. Paino vain 35 grammaa ja 8K polling tekevät tästä hiirestä optimoidun nopeisiin ja reagoiviin tilanteisiin. Hiiri soveltuu erinomaisesti pelaajille, jotka arvostavat tarkkuutta ja mukavuutta vaativissa pelitilanteissa.
Hiiren rakenne on kevyesti suunniteltu täysikokoiseksi, mikä tarjoaa tasapainoisen ergonomian. SR Latch -algoritmin ansiosta, joka on luokiteltu ykköseksi napsahdusaikojen osalta, varmistetaan vähäiset viiveet pelatessa. Säädettävä anturin sijainti ja vain 2,5 mm:n korkeudella oleva painike parantavat entisestään reagointiaikoja. Hiiri on varustettu G-Wolvesin omilla kytkimillä, jotka tarjoavat lisää luotettavuutta käytössä.
Yhteenveto
- Hyperkevyt paino 35 grammaa
- Pelaajille, jotka priorisoivat tarkkuutta
- 8K polling äärimmäistä reagointitehokkuutta varten
- SR Latch -algoritmi alhaista napsahdusaikaa varten
Tuotenumero
Tuotenumeromme: D35657
Valmistajan tuotenumero: 157-Black
Tietoa tuotemerkistä
G-Wolves, enemmän kuin pelkästään hiiri – Merkki on yksi pelialan uusimmista valmistajista, mutta sen innovatiivinen ajattelu ja nopeaa pelikehitystä eteenpäin vievä tuotekehitys ovat johtaneet koko pelialan muuttumiseen. G-Wolves Sköll Mini -mallin lanseerauksen myötä se oli ensimmäisiä merkkejä, jotka tarjosivat irrotettavan kaapelin sisältävän hiiren.
Legendaaristen pelihiirien innoittamana yhdessä uusimman laitteiston ja luovien taideteosten kanssa G-Wolven tuotteet ovat selvästi resepti menestykseen. Lähes jokaisella hiirimallilla on oma muotoilunsa aina pakkaukseen saakka ja niiden tiedetään tulevan aina ylimääräisten tuotteiden kanssa.
Tekniset tiedot
Liitäntä
| Langaton | Kyllä |
Mitat & paino
| Kaapelin pituus | 1.6 metri |
| Leveys | 64.6 mm |
| Korkeus | 38.1 mm |
| Syvyys | 124.8 mm |
| Paino | 35 g |
Ominaisuudet
| Sensori malli | PixArt PMW-3950 |
| DPI | 30000 dpi |
| Valaistus | Kyllä, RGB |
| Väri | Musta |
| IPS | 750 |
| Polling Rate | 8000 Hz |
Takuu
| Valmistajan takuu | 1 vuoden takuu |
Demo
Kaikki DEMO-tuotteet on puhdistettu ja kaikkien lisätarvikkeiden ja muun asiaan kuuluvan on varmistettu olevan mukana. Mahdolliset puutteet on mainittu kunkin tuotteen kohdalla.

