Tuotekuvaus
DEMO: Takaisinostettu ja testikappale. Hyvässä kunnossa.DXRacers Drifting Series on aloitustason toimisto- ja pelituoli, jossa on kaikki tarvittavat komponentit pitkien istuntojen mukavuuden takaamiseksi. Pehmeä ja voimakkaasti muotoiltu sivutuki yhdessä tiheän ja erittäin kestäväksi kylmävaahdottamisen kanssa tarjoaa lisätukea vyötäröllesi ja ylävartalolle, mikä auttaa sinua ylläpitämään suorassa asennossa.
Perinteinen säätölaite on lukittavissa vaakasuoraan asentoon ja käsinojat ovat säädettävissä kolmessa ulottuvuudessa. Täysin säädettävä selkätuki (90-135 astetta) yhdessä mukana tulevan niskatyynyn ja kaarevan lannerangan tyynyn kanssa mahdollistaa ylimääräisen mukauttamisen. Vahvistettu alumiininen pyöräperusta yhdessä PU-pyörien kanssa liikuttaa tuolia sujuvasti tasaisilla pinnoilla. Luokan 4 sertifioidun kaasujousen enimmäislasta on 150 kg, ja suositeltu pituus on jopa 185 cm.
Tuotenumero
Tuotenumeromme: D27785
Valmistajan tuotenumero: DRIFTING-L-C23-LTALTG-N-X1
Tietoa tuotemerkistä
DXRacer, alkuperäinen pelituoleista - He aloittivat luksusluokan urheiluautojen turvaistuinten valmistajana, ja uteliaisuudesta, mitä heidän ergonomiset tuolinsa ainutlaatuisella muotoilullaan voisivat tuoda toisille markkinoille, syntyi ensimmäinen nykyaikainen pelituoli. Ensimmäinen tuoli lanseerattiin vuonna 2006, ja sen tuloksena syntyi uusi standardi sille, mitä pelituoli on, ja nykyään voit nähdä DXRacerin alkuperäisen muotoilun inspiraation lähes kaikissa markkinoilla olevissa pelituoleissa.
DXRacerilla on laaja valikoima ergonomisia peli- ja toimistotuoleja, joita voi käyttää yhtä hyvin töissä kuin satunnaisissa pelisessioissa. Monipuolinen valikoima takaa, että jokaiselle löytyy tuoli vartalonmuodosta riippumatta. Jos et ole varma, mikä tuoli sopisi sinulle parhaiten, ota rohkeasti yhteyttä asiakastukitiimiimme, niin saat henkilökohtaista palvelua.
Tekniset tiedot
Mitat & paino
| Suositeltu pituus | 145-185 cm |
| Maximi kuorma | 150 kg |
| Selkänoja | 90-135 ° |
| Käsinojien koko (PxL) | 25x9 cm |
| Pakkauskoko (PxLxK) | 80x68x37 cm |
| Paino | 22.5 kg |
Ominaisuudet
| Tuolityyppi | Gaming, Toimisto |
| Verhoilu | EPU-nahka |
| Täytteen tyyppi | Korkealaatuinen muotoiltu vaahdomuovi |
| Käsinojat | 3-asentoinen |
| Runkomateriaali | Teräs |
| Kallistustoiminto | Täysi kallistus |
| Kallistuskulman lukitus | Ei |
| Hydraulinen kaasujousitus | Luokka 4 |
| Jalkaosa | Vahvistettu alumiini |
| Pyörät | 6 cm PU-päällysteiset |
| Niskatyyny | Kyllä |
| Pehmustetyyny | Kyllä |
| Väri | Musta |
Takuu
| Valmistajan takuu | 2 vuoden takuu |
Demo
Kaikki DEMO-tuotteet on puhdistettu ja kaikkien lisätarvikkeiden ja muun asiaan kuuluvan on varmistettu olevan mukana. Mahdolliset puutteet on mainittu kunkin tuotteen kohdalla.

